Szanowny Kliencie !

Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi produktami. Zanim dokonasz zakupu upewnij się, że zapoznałeś się z Regulaminem. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją jego postanowień.

Regulamin

 1. Właścicielem sklepu internetowego jest firma "W Drzewie Wyryte" reprezentowana przez Katarzynę Kapek. Siedziba firmy oraz biuro obsługi klienta znajduje się pod adresem: ul Słupska 38, 28-133 Pacanów. Dodatkowe informację dotyczące firmy: REGON 380876060 oraz NIP: 655-195-65-65.
 2. Asortyment przedstawiony na niniejszej stronie internetowej nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa i jest prezentowany wyłącznie w celu informacyjnym. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
 3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wykonane na zamówienie, dlatego rezygnacja z zakupu na etapie, gdy produkt jest już wykonywany nie jest możliwa.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo wycofania z oferty sklepu poszczególnych pozycji oraz zmiany cen bez podania przyczyn. Sprzedawca zastrzega sobie również prawo do niezrealizowania zamówienia w przypadku braku towaru lub awarii maszyn. W takiej sytuacji Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub drogą mailową.
 5. Aby zamówienie zostało zrealizowane musi ono zostać potwierdzone mailem lub faksem, w którym zostaną zawarte dane do wysyłki i numer telefonu dla Kuriera. Jeżeli w ciągu 5 dni roboczych nie otrzymamy potwierdzenia, zamówienie zostanie anulowane. Firma zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień budzących wątpliwości.
 6. Zakupione towary są dostarczane wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktura VAT, paragon), pod adres wskazany przez Klienta w zamówieniu. Żądanie wystawienia faktury VAT na zakupiony towar, jest równoznaczne z upoważnieniem firmy „W DRZEWIE WYRYTE” Katarzyna Kapek do jej wystawienia bez podpisu odbiorcy. Faktura VAT wystawiana jest na podstawie danych przesłanych przez Klienta.
 7. Do ceny produktów należy doliczyć koszty przesyłki, której dokonujemy kurierem .Koszt przesyłki wyliczany jest indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia. Zawiera się on w przedziale 16-20 zł. O cenie przesyłki Klient zostanie poinformowany na stronie, mailem lub telefonicznie.
 8. Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku firmą kurierską DPD. Wysyłka towaru następuje w terminie przybliżonym do podanego w opisie produktu, ze względu na wykonanie produktu na zamówienie. Produkt jest tworzony od podstaw na specjalne zamówienie klienta. Czas realizacji może się wydłużyć od podanego w opisie, gdy ilość zamówień będzie większa niż możliwości produkcyjne. Przesyłka kurierska trwa zwykle 1-2 dni roboczych.
 9. Zdjęcia i opisy zawarte na stronie są własnością firmy i nie mogą być kopiowane i powielane.
 10. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym www.wdrzewiewyryte.pl Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją wszystkich postanowień zawartych w powyższym regulaminie.
 11. Przedstawiane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i nie zawsze przedstawiają sprzedawany towar w 100%
 12. Sklep prowadzi sprzedaż wyłącznie na terenie Polski. Wszelkie pytania prosimy kierować na naszą skrzynkę mailową: sklep@wdrzewiewyryte.pl lub telefonicznie na numer: 531-088-790
 13. Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą za pośrednictwem Sklepu, z zastrzeżeniem § 8 Regulaminu, w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia: W którym Konsument wszedł w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie tego towaru. W którym Konsument wszedł w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta, weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności wielu rzeczy, które dostarczane są osobno. Aby Konsument mógł skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musi poinformować Sprzedawcę, korzystając z danych podanych w § 2 Regulaminu, o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub informacja przekazana pocztą elektroniczną). Konsument może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy umieszczonego na końcu Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, że Konsument wyśle informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Koszt wysyłki zwracanego towaru ponosi kupujący.
 14. Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.